| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZLS905E56-3LNLALB Starter pack |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Izcelsmes valsts* | CH |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Virsmas aizsardzība | Skārda |
| Nominālā strāva In | 125 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612271417390 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7612271417390 |
| Platums | 90 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 34 mm |
| Elastīgs | Yes |
| Garums | 34 mm |