| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZLS741 Spare parts |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Platums | 18 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 30 mm |
| Elastīgs | Yes |
| Garums | 43 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612270019632 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7612270019632, 7612270019632 |