| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZLS726 Spare parts |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Izcelsmes valsts* | CH |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Nominālā strāva In | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612270104703 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7612270104703 |
| Platums | 9 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 89 mm |
| Elastīgs | No |
| Garums | 1000 mm |