| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZJ 051-0 Accessory blinds |
| Zīmols | Siedle |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Paplašināt |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739081394 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Uzstādīšanas tehnika | Neatkarīgi no sistēmas |
| Materiāls | Plastmasas |