ZIA 1.5/3L-1S/LD-RT image 1
Initiator/actuator terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 30, 17
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 50
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4008190401641
MPN: 1651990000
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums ZIA 1.5/3L-1S/LD-RT
Zīmols Weidmüller
Kategorijas DIN sliedes spailes
Izcelsmes valsts* CZ
Harmonizētās sistēmas kods 8536 9010 00
ETIM EC000900
Montāžas metode DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm
Līmeņu skaits 2
Skavas pozīciju skaits vienā līmenī 2
Iekšēji savienoti posmi Yes
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4008190401641
Citi tehniskie dati
Krāsa Bēšs
Platums 5.08 mm
Augstums 68.5 mm
Dziļums 45.5 mm
Nominālais spriegums 30 V
Krāsu gaismas avots Citi
Darbības temperatūra -50-120 °C
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 V0
Nepieciešama noslēdzošā plāksne Yes
Elektriskā pieslēguma veids 1 Atsperes skavas savienojums
Elektriskā pieslēguma veids 2 Citi
Ar PE savienojumu No
Ar barošanas funkciju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0.5-2.5 mm²
Savienojams vadu šķērsgriezuma smalks pavediens ar kabeļa gala uzmavu 0.5-1.5 mm²
Savienojams vada šķērsgriezums, smalks pavediens bez kabeļa gala uzmavas 0.5-2.5 mm²
Materiāls izolācijas korpuss Termoplasts
Nominālā strāva In 17.5 A