| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | USB power supply ZI-USB-5 |
| Zīmols | F&F |
| Kategorijas |
Rozetes
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 3180 00 |
| Montāžas metode | Citi |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Maks. izejas strāva | 1200 mA |
| Darba spriegums | 12-40 V |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 18 mm |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902431673615 |