| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZESTAW PV D01 16A+OCHR-DC T2 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC003857 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 310 mm |
| Augstums | 246 mm |
| Dziļums | 148 mm |
| Ieplūdes veids | Cauruļu uzgrieznis |
| Materiāls | Plastmasas |
| 1. kategorijas veids | No |
| 2. kategorijas veids | Yes |
| 3. kategorijas veids | No |
| Trieciena stiprums | IK08 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Drošinātāja izmēra ieeja | 32 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082000983 |