| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DU 6025 Underfloor duct for UDSPD 25x60x3000 |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Floor Boxes
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9020 00 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Garums | 3000 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195261100 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012197226084 |
| Nodalījumu skaits | 1 |
| Noņemams vāks | No |