| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZB19 Interior fitting system, 15 mm x 1000 mm x 14 mm |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617381877 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011617381877 |
| Platums | 1000 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 14 mm |