| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Zasilacz stałoprądowy do LED |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002710 |
| Augstums | 23 mm |
| Mājoklis | Plastmasas korpuss |
| Garums | 28 mm |
| Izejas spriegums | 5-10 V |
| Izejas jauda | 1-3 W |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Izejas strāva | 350 mA |
| Piemērots pastāvīgai strāvai | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339238702 |
| Aizsardzības klase | II |