| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.TFORCE LED HPL ND 33W E27 740 FR |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 70-79 |
| Lampas efektivitāte | 133.3 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 4400 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696811054 |