| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.MST LEDLV D 8-50W 840 MR16 24D GU5.3 |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 83.8 lm/W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Gaismas plūsma | 670 lm |
| Stara leņķis | 24 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696576335 |