| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.MST LEDLV D 7-50W MR16 827 60D GU5.3 |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 88.7 lm/W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Gaismas plūsma | 621 lm |
| Stara leņķis | 60 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696708415 |