| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.MST LEDLV D 11-50W 930 AR111 8D |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Lampas efektivitāte | 50.9 lm/W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Gaismas plūsma | 560 lm |
| Stara leņķis | 8 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696578353 |