| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR. LED MST MV D 4.3-50W GU10 827 40D |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 97.7 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 420 lm |
| Stara leņķis | 40 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696563106 |