| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.FILA LED ND 8-75W E27 827 A60 CL |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 131.9 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 1055 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696809518 |