| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.FILA CLA LED DT 8-60W A60 E27 827 |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 100.8 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696709726 |