| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.FILA CLA LED D 4,5-40W E14 827 B35 |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 104.4 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696575550 |