| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.CP LEDCAPSULELV 2,5-28W G4 830 |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 120 lm/W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Gaismas plūsma | 300 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696826966 |