| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.CP LED ND R50 1,7-25W E14 827 36D |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 79.4 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 135 lm |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696578490 |