| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZAR.CP LED ND 4,7-35W 840 MR16 36D GU5.3 |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 84 lm/W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Gaismas plūsma | 395 lm |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696579459 |