| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Building-in aluminum profile for 1 LED strip, wing profile SMALL, length 5m |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 4202 1299 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 190 mm |
| Modelis | Soma |
| Augstums | 165 mm |
| Dziļums | 435 mm |
| Materiāls | Audums |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0754082137771 |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Piekaramās slēdzenes važas | No |
| Rullējams | No |
| Ar plecu siksnu | No |
| Signāls-sarkans | No |
| Ar slēdzeni | No |
| Noņemama paplāte | No |
| Kopējais nodalījumu skaits | 1 |
| Ar putām | No |
| Ar dalītāju | No |
| Ar teleskopisku rokturi | No |