| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Z. smeltp 4A dia8.5mm lg.31.5mm |
| Zīmols | BTicino |
| Kategorijas |
Cilindriskie drošinātāji
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1010 00 |
| ETIM | EC002704 |
| Modelis | Keramiskais drošinātājs |
| Izmērs | 8x32 mm |
| Nominālā strāva | 4 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Atbrīvošanas raksturlielums | Laika nobīde (T) |
| Pārrāvuma spēja | 0 kA |
| Jaudas zudumi pie nominālās strāvas | 0 W |