| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Motor-Protective Circuit-Breakers, 6, 3-10A, 2 p, large packaging |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Motoru aizsardzības slēdži
|
| Izcelsmes valsts* | RS |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 2010 00 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 10 A |
| Stabu skaits | 2 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 6.3-10 A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda lcu pie 400 V, AC | 10 kA |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 78-105 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081161706 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9008790046421 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 9008790046438 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V | 4 kW |
| Ar integrētu palīgslēdzi | No |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | No |
| Ar termisko aizsardzību | Yes |
| Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Vadības elementa veids | Roķera svira |
| Izslēdziet tehniku | Magnētiskais |
| Nominālā darbības jauda pie AC-3, 230 V | 0 kW |
| Fāzes atteices jutīgums | No |
| Ierīces uzbūve | Pilnīga ierīce korpusā |