| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | XTSZDMV4/2XQSA125-160/06025-DF |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Platums | 595 mm |
| Augstums | 244 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010238001329 |
| EMC versija | No |
| Stiklotu durvju versija | No |
| Versija kā durvis slēdža bloķēšanas atvienošanai | No |