| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | xEnergy Elite main busbar heat sink, 65 x 24 mm |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Alumīnija |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010238222366 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9010238228955 |
| Platums | 1 mm |
| Augstums | 1 mm |
| Dziļums | 1 mm |