| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | xEnergy Elite cover for Power section with withdrawable IZM26 air circuit breakers, width 1400 mm, IP54 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002617 |
| Modelis | Vāks |
| Uzstādīšanas pozīcija | Laukā |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010238215153 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 1390 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Dziļums | 590 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Materiāls | Metāls |