| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | xCIH 3.7kW T1 Off-Line |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002883 |
| Maks. jauda vienam uzlādes punktam | 3.7 kW |
| Transportlīdzekļa savienotāju skaits, 1. tips | 1 |
| Uzstādīšanas sānu savienojuma modelis | Vienfāzes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3553340300103 |
| Montāžas metode | Sienas stiprinājums |
| Platums | 295 mm |
| Augstums | 225 mm |
| Dziļums | 122 mm |
| Ar displeju | No |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Nominālā savienojuma jauda | 3.7 kW |
| Trieciena stiprums | IK08 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Ar komunikācijas interfeisu | Yes |
| Funkciju piekļuves kontrole | Yes |
| Uzlādes vienību skaits | 1 |
| Ar mājas pieslēguma kārbu | Yes |
| Ar slodzes pārvaldību | No |
| Ar enerģijas skaitītāju | No |
| Ar ķēdes pārtraucēju | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Uzlādes kabeļa garums | 5 m |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |