| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | xCIB On-line 4G |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002889 |
| Ar komunikācijas interfeisu | Yes |
| Maks. adresējamo uzlādes punktu skaits | 100 |
| Strāvas ielāde | 8 A |
| Avārijas atbrīvošana strāvas padeves pārtraukuma gadījumā | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3553340300288 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Platums | 225 mm |
| Augstums | 295 mm |
| Dziļums | 122 mm |