| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | X3301 Detecteur optique de flamme ATEX |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 102 mm |
| Augstums | 334 mm |
| Garums | 270 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191302955 |
| Darbības princips | Infrasarkanie stari |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |