| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wtyczka jednofazowa kątowa z tworzywa 2P+Z 10/16A |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000242 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsa | Balts |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Stabu skaits | 3 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Spraudņa leņķis | Slīpi izliekts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Adaptera spraudnis | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711111405 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5907711111405 |