| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wtyczka gumowa kątowa 16A 3P 230V |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000242 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsa | Melns |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Stabu skaits | 3 |
| Materiāls | Gumija |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Spraudņa leņķis | Taisnā leņķī |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Adaptera spraudnis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082058281 |