| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WORKS STAN 18W LED | Batten Light Fitting | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Platums | 49.6 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 1232 mm |
| Augstums/dziļums | 68.6 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 19.8 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 1650 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581339682 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581339590 |
| Lampas turētājs | G13 |
| Krāsu korpuss | Balts |