| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WORKLIGHT DALI SENSOR programming remote |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Vadības bloks |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163187473 |
| Platums | 46 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |