Work point luminaire AL121L1200 LED 20W/830/840 SW image 1
Work point luminaire AL121L1200 LED 20W/830/840 SW image 2
Work point luminaire AL121L1200 LED 20W/830/840 SW thumbnail 1
Work point luminaire AL121L1200 LED 20W/830/840 SW thumbnail 2
Work point luminaire AL121L1200 LED 20W/830/840 SW
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 6438389009774
MPN: AL121L1200/DW
Iepakojums: 1
Palete: 108
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Work point luminaire AL121L1200 LED 20W/830/840 SW
Zīmols Ensto
Kategorijas Sienas un griestu gaismekļi
Griestu montāžas lampas
Virsmas montāžas lampas
ETIM EC002892
Platums 76 mm
Krāsu korpuss Balts
Krāsu atveidošanas indekss CRI 80-89
Garums 1200 mm
Augstums/dziļums 48 mm
Lampas tips Nomaināms LED
Aizsardzības pakāpe (IP) IP44
Stara leņķis Atklāts/izkliedēts gaismu kūlis
Maks. sistēmas jauda 20 W
Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 2300 lm
Gaismekļu efektivitāte 115 lm/W
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6438389009774, 6438389009774
Iepakojuma līmenis 2 6438389009774
Citi tehniskie dati
Aizsardzības klase I
Vadītāja šķērsgriezums 2.5 mm²
Savienojuma veids Iebīdāma skava
Sprieguma veids AC
Ar kustību sensoru No
Režģa veids Nav
Vadības ierīces veids LED darbības ierīce ar strāvas vadību
Ar gaismas sensoru No
Piemērots piekārtai montāžai No
Stabu skaits 4
Mājokļa materiāls Alumīnija
Piemērots vieglas līnijas konfigurācijai No
Piemērots avārijas apgaismojumam No
Gaismas izvads Tiešais
Gaismas koplietošana Simetrisks
Materiāls vāks Plastmasa, opāls
Ar gaismas avotu Yes
Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 No
Iespējama gaismekļa pārklāšana ar siltumizolējošu materiālu No
Piemērots lampu skaitam 1
Piemērots montāžai pie sienas Yes
Piemērots iebūvētai montāžai No
Ar vadības ierīci Yes
Piemērots darba vietai saskaņā ar EN 12464-1 No
Piemērots montāžai uz virsmas Yes
Gaismas krāsa Balts
Ar gaisa spraugām No
Elektroinstalācijas veids Piemērots caurvada vadiem
Nominālais kalpošanas laiks L70/B50 pie 25 °C 54000 h