| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WLS BY22D 35W SOX PLUS |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000822 |
| Gaismas plūsma | 4550 lm |
| Kopējais garums | 311 mm |
| Diametrs | 52 mm |
| Lampas efektivitāte | 129 lm/W |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Krāsu temperatūra | 1800 K |
| Lampas jauda | 37 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711500194695 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |