| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wiser PLC module |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000515 |
| Autobusa tips | Citi |
| Piemērots montāžai pie sienas | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Portu skaits 10/100 Mbps RJ45 | 1 |
| Portu skaits 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Piemērots DIN sliedes (top cepures sliedes) montāžai | Yes |
| Iegremdēta uzstādīšana | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481257840 |
| Platums | 27 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Portu skaits 10 Mbps ST | 0 |
| Portu skaits 100 Mbps SC | 0 |
| Portu skaits SC 10 Mbps | 0 |
| Portu skaits 10 Mbps RJ45 | 0 |
| Portu skaits 1000 Mbps SC (SX) | 0 |
| Portu skaits 1000 Mbps SC (LX) | 0 |
| Portu skaits 10 Gbit SC (SR) | 0 |
| Citu portu skaits | 1 |