| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wire cable suspension set with cable for S-TRACK 3P track,5m |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Piekares kabelis |
| Garums | 5000 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163161671 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |