| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wi-Fi BLE 60W A60 E27 RGB 2PK + Remote |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
E27 LED spuldzes, 8 W
E27 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500 K |
| Lampas jauda | 8 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514550117 |