| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wi-Fi BLE 50W GU10 927 DIM 1PF/6 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 2700K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.7 W |
| Gaismas plūsma | 345 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699786250 |