| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WHS 60x600 SA250 L=3m TV |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000854 |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480692949 |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 60 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Svars | 0 kg/m |
| Sānu sienas perforācija | No |
| Garums | 3000 mm |
| Noderīgs šķērsgriezums | 0 mm² |
| Attālums starp kāpšļiem centrā | 0 mm |
| Attālums starp balstiem saskaņā ar IEC 61537 | 0 mm |
| Maks. droša darba slodze saskaņā ar IEC 61537 | 0 N/m |