| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WGX-JP65A KOPPELVEER+AARDING |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000874 |
| Modelis | Universālā |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315885596245 |
| Konstrukcijas veids | Savienojums |
| Piemērots sienas kanāla dziļumam | 65 mm |
| Piemērots sienas kanāla platumam | 170 mm |
| Ar potenciālu izlīdzināšanu | No |