| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WEATHERPROOF LED G3 SET Single 1500mm |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Stara leņķis | 0 ° |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 0 mm |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Citi |
| Gaismas sadalītājs | Nav |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288488875 |