| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | XNNSS-8-FST Washer, M8 |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1900 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081386307 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9008790248191 |
| Platums | 18 mm |
| Augstums | 2.6 mm |
| Dziļums | 18 mm |