| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | XNNSS-10-FST Washer, M10 |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1900 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081386284, 9008790248177 |
| Platums | 23 mm |
| Augstums | 3.2 mm |
| Dziļums | 23 mm |