| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WARTEL DISMANTLING TOOL M25 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | TR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000211 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481360403 |
| Platums | 0 mm |
| Modelis | Citi |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iepriekšēja štancēšana | No |
| Tips | Taisni |
| Vītnes veids | Metriskais |
| Savienotāju caurumu skaits | 0 |