| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WALL CONSOLE 50I - 600mm SV |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Platums | 50 mm |
| Modelis | Sienas un profila konsole |
| Augstums | 130 mm |
| Garums | 680 mm |
| Leņķis | 90 ° |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Piemērots kabeļu vadības sistēmas platumam | 600 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480911361 |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Nestspēja | 1.75 kN |