| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wall mounting lugs 500 pcs. |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002625 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas kronšteins |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100211844 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100211844 |
| Platums | 65 mm |
| Augstums | 46 mm |
| Dziļums | 10 mm |