| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | WALL BRACKET W27 HOT GALVANIZED |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 65 mm |
| Augstums | 235 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atbalsta kronšteins |
| Garums | 215 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217425523 |
| Krāsa | Sudraba |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |