| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VZ208C Zone Valve, 2-Way, PN16, DN20, 22 mm O/D Compression, Kvs 2.5 m³/h, M30 Actuator Connection, 2.5 mm Stroke, Stem Up Closed |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Control Valves and Actuators
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Vadības signāls | Divpunktu |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Raksta kompresijas klase | PN 16 |
| Atloka kompresijas klase | PN 16 |
| Savienojumi | Kompresijas gredzens |
| Maks. spiediena starpība atvērtā stāvoklī | 0 bar |
| Kvs vērtības noplūdes zudums | 0 % |
| Kontroles attiecība (Svo) | 50 % |
| Raksturīga līkne | Vienāds procentuālais īpatsvars |
| Aizvēršanas spiediens | 0 bar |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481518231 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 95 °C |
| Min. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 5 °C |
| Caurules ārējais diametrs visi savienojumi | 20 mm |
| Savienojuma garums 1 | 0 mm |
| Savienojuma garums 2 | 0 mm |
| Darba garuma savienojums 1 | 0 mm |
| Darba garuma savienojums 2 | 0 mm |
| Darbības laiks | 0 s |
| Ar savienojuma savienojumu 1 | Yes |
| Ar savienojuma savienojumu 2 | Yes |
| Mājokļa materiāls | Misiņš |
| Kvs vērtība | 2.5 |
| Ar gala kontaktiem | No |
| Maks. elektriskās strāvas ievade | 0 VA |
| Nominālais diametrs | 3/4 collas (20) |
| Palīgkontakti | No |